Kurumsal

SOKETSAN KABLO  başta otomotiv sektöründe olmak üzere kablo gruplamada  Türkiye nin en kapsamlı en uzman tedarikçilerinden biridir. 17 yılı aşkın bir sürede sadece  Otomotiv sektörü ile sınırlı kalmayıp  marina ürünleri, ağır vasıta, üst yapı,  olmak üzere diğer alanlarda da yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize etkin hizmet sağlamaktadır.


Sektörümüzde kaliteden ödün vermeyen ilkelerimizle her geçen gün adımızı daha geniş kitlelere duyurarak her daim çözüm için sizlerin yanınızdayız. Müşterilerimizin taleplerine tam ve isabetli çözümler sunarak sorunsuz şekilde ürünlerini teslim etmek en temel ilkemizdir


Üst düzey kalitedeki kablolarımızla; sizlere hızlı, pratik ve ekonomik yaklaşımlar geliştirerek güvenilir kablo gruplama sanayinin tedarikçilerden biri olma özelliğimizi korumak şirket politikamızda vazgeçilmez bir koşuldur.

 

 


KALİTEMİZ 

SOKETSAN A.Ş olarak amacımız; üstün teknoloji donanımlarına sahip, sorunsuz ürünler üreterek müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak, kalite çıtasını sürekli yükseğe taşıyarak ülkemizde standart kaliteli ürünler üretmek ve hizmet politikasında yerimizi almaktır. Ekonomik fiyat politikasıyla sunulan üstün kaliteli ürünlere, müşteri beklentilerini artırarak karşılamayı amaç edinen SOKETSAN KABLO, aynı zamanda sektörün gelişiminde katkıda bulunan bir üretim anlayışıyla çalışmaktadır.


MİSYONUMUZ

SOKETSAN A.Ş olarak Ürün ve hizmetlerde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.


Yeni teknolojileri takip ederek müşteri ihtiyaçları doğrultusunda en ekonomik şartlarda üretim yaparak pazarda söz sahibi olmak. İhtiyaç duyulan değişken taleplere üst düzeydeki kalitesinden ödün vermeyip düşük maliyette ve hızlı çözümler sunarak, yurt içinde ve yurt dışında kendinden emin hızlı adımlarla yer edinmeyi ve sürekli gelişim göstermeyi vizyon olarak belirlemiştir.
 Üretim alanını ve üretim çeşidini sürekli geliştiren SOKETSAN KABLO DONANIMLARI A.Ş üstün kaliteli ürünlerin ve verilen terminlere uyumuyla geleceğin kuruluşları arasında yerini almaya kararlıdır. Sektörün uluslar arası üretim sisteminde ve global pazara dahil olmaları için her türlü hizmeti sunmaya gönüllü olduğumuzu hatırlatarak sanayicilerimize ve ülkemize pozitif değerler katabilmek dileğiyle.

 

AR - GE 

Üretim ve Ar-Ge bölümündeki uzmanlarımız teknik bilgilendirme ve ürün geliştirme konularında müşteri beklentilerine cevap vermeye hazırdır. Sistem kısmı müşterilerimize doğru ürün, doğru uygulama ve ürün geliştirme konularında çözümler sunmaktadır. Proje ve Ar-Ge birimimiz, gelen proje taleplerine Projesel ve Ar-Ge’sel çalışmalar tamamladıktan sonra ergonomik, tasarıma uygun, finansal bütçeyi koruyarak müşterinin beğenisine sunmaktadır.